Кафедра трансляційної медичної біоінженерії

Кафедра трансляційної медичної біоінженерії

Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”

Візит представників американської компанії Ignites Learning System

21 червня 2005 р. наш університет відвідала представницька делегація американської компанії Ignites Learning System на чолі з головою ради директорів Нілом Бушем. Делегацію прийняв і супроводжував ректор НТУУ “КПІ” академік НАН України М.З.Згуровський.

Гостей було ознайомлено з історичними аспектами становлення, розвитку та сьогодення Київської політехніки. Гості відвідали Державний політехнічний музей при НТУУ “КПІ”, Інститут інформаційних технологій в освіті (ІІТО), оглянули Галерею славетних політехніків та студентів – переможців міжнародних предметних олімпіад.

Під час бесіди в ІІТО членам делегації були презентовані проекти в галузі розвитку інформаційних мереж та інноваційної діяльності університету. Відбулися зацікавлені розмови.

В залі засідань Вченої ради для академічної спільноти НТУУ “КПІ” Ніл Буш прочитав лекцію про застосування інформаційних технологій для навчання, а члени делегації презентували навчальні програми для системи середньої освіти.

“ Я у захопленні від вашого університету і від вашої країни. Вважаю, мій перший візит до України вдався на всі сто відсотків. Сподіваюся на співпрацю ”, – сказав Ніл Буш кореспондентові газети “Київський політехнік”.