Візит представників американської компанії Ignites Learning System

21 червня 2005 р. наш університет відвідала представницька делегація американської компанії Ignites Learning System на чолі з головою ради директорів Нілом Бушем. Делегацію прийняв і супроводжував ректор НТУУ “КПІ” академік НАН України М.З.Згуровський.

Гостей було ознайомлено з історичними аспектами становлення, розвитку та сьогодення Київської політехніки. Гості відвідали Державний політехнічний музей при НТУУ “КПІ”, Інститут інформаційних технологій в освіті (ІІТО), оглянули Галерею славетних політехніків та студентів – переможців міжнародних предметних олімпіад.

Під час бесіди в ІІТО членам делегації були презентовані проекти в галузі розвитку інформаційних мереж та інноваційної діяльності університету. Відбулися зацікавлені розмови.

В залі засідань Вченої ради для академічної спільноти НТУУ “КПІ” Ніл Буш прочитав лекцію про застосування інформаційних технологій для навчання, а члени делегації презентували навчальні програми для системи середньої освіти.

“ Я у захопленні від вашого університету і від вашої країни. Вважаю, мій перший візит до України вдався на всі сто відсотків. Сподіваюся на співпрацю ”, – сказав Ніл Буш кореспондентові газети “Київський політехнік”.