Кафедра трансляційної медичної біоінженерії

Кафедра трансляційної медичної біоінженерії

Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”

День першокурсника 2005

Феєричне дійство для першокурсників-капеішників відбулося на площі Знань 30 серпня. Яскраве сонечко, посмішки, святковий настрій – безперечно, кожен студент 1-го курсу назавжди запам’ятає цей день, свій день посвяти у студенти КПІ. Попереду незабутні студентські роки, навчання, праця, творчий пошук, та в цей день майбутнє здається таким загадковим, хвилюючим, все ще попереду…

Бій барабанів захопив увагу присутніх, після чого з’явився військовий оркестр ВІТІ. Право підняти Державний прапор України було надано переможцю Міжнародної олімпіади з математики студенту ФТІ Олександру Рибаку. Свято було урочисто відкрито під звуки Державного гімну України. Ректор НТУУ “КПІ” академік НАН України М.З. Згуровський привітав молоде поповнення університету зі святом знань та правильним вибором вузу, адже відомо, що КПІ має славну історію, традиції і нині є лідером технічної освіти в нашій державі. Першокурсників також привітали почесні гості: міністр освіти і науки України С.М.Ніколаєнко, народний депутат України М.К.Родіонов, депутат Київради Д.Й.Андрієвський, голова Солом’янської РДА у місті Києві І.П.Сидоров, голова секції випускників КПІ у Польщі пан Я.Фукса.

Після теплих привітань першокурсники мали змогу познайомитися з гордістю НТУУ “КПІ” студентами – переможцями і призерами конкурсів і олімпіад, спортивних змагань, а також володарями призів глядацьких симпатій конкурсів “Королева КПІ-2005” та “Містер КПІ-2004”. Останні дуже ефектно з’явилися на площі у рожевому кадилаці під бурхливі оплески присутніх. Свято не зупинялося ні на мить! Пролунали чарівні звуки вічного вальсу, який виконав народний ансамбль бального танцю “Стиль”, і запальний гопак у виконанні зразкового дитячого ансамблю народного танцю “Вітамінчик”. І ось нарешті настала найурочистіша мить – запалення вогню знань. Дуже символічним є передача цього факела від магістрів до першокурсника. Це означає зміну поколінь політехніків та одвічне прагнення людини до знань. Вогонь яскраво запалав і у небо під невщухаючі оплески полинули яскраві кульки у вигляді трьох таких рідних літер: К П І.

Далі на факультетах та в інститутах першокурсникам урочисто вручили студентські квитки та заліковки. А ввечері на площі Знань відбулась святкова дискотека, яка завершилась видовищним феєрверком. Сподіваємось, що навчання в НТУУ “КПІ” для першокурсників стане яскравим, як цей салют, і в майбутньому вони переконаються, що справді зробили правильний вибір. Хай щастить!