Вiзит мiнiстра освiти Туреччини

27 жовтня 2005 року відбувся візит делегації Міністерства освіти Турецької Республіки на чолі з міністром освіти доцентом доктором Хюсейіном Челіком до нашого університету. Делегацію зустрічали: ректор НТУУ “КПІ” академік М.З.Згуровський, перший проректор Ю.І.Якименко, проректори С.І.Сидоренко і М.В.Печеник та інші. З української сторони в зустрічі брали участь : заступник міністра освіти і науки України М.С.Степко, начальник департаменту міжнародного співробітництва та євроінтеграції МОН О.С.Сухолиткий.

Під час зустрічі пан міністр був ознайомлений з історією заснування та становлення НТУУ “КПІ”, його видатними професорами та випускниками.

Під час бесіди ректора НТУУ “КПІ” М.З.Згуровського з паном міністром, яка проходила в дружній конструктивній атмосфері, були розглянуті перспективи співпраці між НТУУ “КПІ” та освітньо-науковою сферою Турецької Республіки, проблеми, які потребують вирішення при організації навчального процесу студентів-політехніків із Туреччини.

З турецької сторони в розмові також взяли участь Надзвичайний та Повноважний Посол Турецької р еспубліки в Україні Б.Джанкорель, співробітники п осольства Туреччини в Україні.

Після розмов з керівництвом університету та МОН України відбулася зустріч міністра освіти Турецької Республіки з турецькими студентами, що навчаються в НТУУ “КПІ”.