Кафедра трансляційної медичної біоінженерії

Кафедра трансляційної медичної біоінженерії

Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”

Парк зустрічає гостей

Урочиста подія – відкриття першої черги реконструйованого парку НТУУ “КПІ” – відбулася 15 грудня. Оновленими доріжками пройшли господарі та почесні гості – голова КМДА О.О.Омельченко, його перший заступник В.Д.Борисов, голова Солом’янської у м. Києві РДА І.П.Сидоров, депутат Київради Д.Й.Андрієвський, керівники господарських підприємств та служб міста і району, що брали участь у реконструкції паркової зони.

Гості ознайомилися з поліпшеннями зеленої зони і відзначили високу якість робіт. Оновлено 40% паркової території, зокрема, реконструйовано пам’ятник полеглим у війні політехнікам та головні алеї; освоєно 8 млн грн із запланованих 14,6 млн грн у цінах 2004 р. Решту робіт, за відповідного фінансування, планується закінчити наступного року.

У залі Вченої ради відбулося засідання, на якому М.З.Згуровський щиро подякував О.О.Омельченку за рішення, прийняті щодо благоустрою території КПІ та їх виконання. Міський голова у своєму виступі підтримав ініціативу ректорату університету, що НТУУ “КПІ” має стати візитівкою столиці – і за історико-науково-освітньою суттю, і за виглядом.

За активну участь в оновленні парку велику групу учасників цих робіт було нагороджено відзнаками голови КМДА, голови Солом’янської РДА та Вченої ради університету. Зокрема, Почесною грамотою голови КМДА відзначено ректора НТУУ “КПІ” М.З.Згуровського, Подякою голови КМДА – голову профспілки студентів В.Ю.Миронова, Подякою голови Солом’янської РДА – проректора з адміністративно-господарської роботи М.В.Печеника, його помічника А.А.Каменського та головного архітектора університету В.І.Лиховодова.

Почесні грамоти Вченої ради НТУУ “КПІ” разом із пам’ятними сувенірами було вручено голові КМДА О.О.Омельченку, його першому заступникові В.Д.Борисову, голові Солом’янської РДА І.П.Сидорову, депутату Київради Д.Й.Андрієвському та іншим.