Кафедра трансляційної медичної біоінженерії

Кафедра трансляційної медичної біоінженерії

Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”

Руслана в КПI

По обіді 22 березня в залі засідань Вченої ради зібралось чимало студентів КПІ. Лунала запальна музика, встановлювалась апаратура. Та це організовувалась не святкова дискотека, а підготовка до зустрічі з українською зіркою, переможницею Євробачення і просто яскравою особистістю Русланою Лижичко. Співачка завітала до нас не випадково. КПІ став 16-м вузом у рамках Всеукраїнського туру “Русланині університети”.

Географія її двотижневих поїздок охопила найбільші міста України від заходу до сходу: Чернівці, Луцьк, Ужгород, Тернопіль, Івано-Франківськ, Полтава, Суми, Запоріжжя, Харків… І нарешті столиця.

Після її появи всі зрозуміли, що зірка дуже відкрита й дружня. Атмосфера в залі була невимушеною, і, здавалося, що до нас завітала давня знайома. Руслана одразу ж попросила називати її на “ти”. Вона із задоволенням поділилася враженнями від свого туру, метою якого було поспілкуватися з українським студентством і у формі діалогу дізнатися про їхні проблеми, бажання, настрої. Співачка залишилася дуже задоволеною, хоча заради такого “живого спілкування на місцях” їй довелося відкласти низку концертів.

Студенти НТУУ “КПІ” ставили Руслані свої запитання: “З якою метою вона йде в політику?”, “Чи буде паралельно тривати її творча діяльність?”, “Чим вона збирається займатися у Верховній Раді?”, “Яке в неї ставлення до впровадження другої державної мови?”, “Яка в неї освіта?”, “Скільки сцен у світі було зламано її шоу-балетом “Життя” під час туру “Диких танців?” і т.д. і т.п.

Руслана багато жартувала, коментуючи питання студентів, але разом з цим залишалася серйозною. Вона не байдужа до долі України, вже кілька років активно займається благочинністю. Бажання допомогти людям, зокрема українській молоді, спонукало її боротися за депутатський мандат на виборах. Співачка переконана, що в парламенті з її ініціативи буде вирішено багато соціальних питань. Проектів та ідей у “дикої гуцулки” дуже багато, бажання їх втілити є, її енергійності можна позаздрити – “аби життя вистачило” – сміється Руслана.

Також зірка полюбляє “зворотній зв’язок”: вона не лише відповідала на запитання, а й цікавилася думкою капеішників про ситуацію в нашій державі, стан освіти. На прощання Руслана побажала всім присутнім побільше креативу в житті, “дикої” енергії та оптимізму.