Кафедра трансляційної медичної біоінженерії

Кафедра трансляційної медичної біоінженерії

Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”

Посол Японії пан Мацуо Мабучи в НТУУ “КПІ”

22 травня 2006 року НТУУ “КПІ” відвідала делегація Посольства Японії в Україні та ряду японських організацій. Делегацію очолював Його Високоповажність Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні пан Мацуо Мабучи.

Це його перший офіційний візит до нашого університету.

Під час зустрічі японських гостей щиро привітав ректор НТУУ “КПІ” М.З.Згуровський. У складі японської делегації: Мінаміно Дайсуке – другий секретар Посольства Японії в Україні, Рьоко Кацумура – другий секретар Посольства Японії в Україні, Тоші Кіношіто – начальник департаменту з питань японських центрів, Тамія Томоє – експерт JICA, Єщіто Яко – співробітник департаменту з питань японських центрів JICA, Хідео Хорігучі – старший координатор відділу планування JETRO, Юн Каві – виконавчий директор Угорського відділу Японської Фундації (JF), Норіо Моріто – експерт JF.

У ході бесіди ректор дав коротку характеристику спільним українсько-японським проектам, які виконуються в НТУУ “КПІ”, і запропонував програму знайомства японської делегації з нашим університетом.

У слові-відповіді Його Високоповажність Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні пан Мацуо Мабучи висловив вдячність за надання можливості ближче познайомитися із всесвітньовідомим Національним технічним університетом України “Київський політехнічний інститут”.

У ході бесіди були обговорені деякі економічні питання реалізації проекту “Українсько-японський центр”.

Від НТУУ “КПІ” в зустрічі взяли участь: перший проректор Ю.І.Якименко, проректор з наукової роботи М.Ю.Ільченко, начальник управління міжнародних зв’язків Б.А.Циганок та начальник відділу міжнародних проектів С.М.Шукаєв.

Потім японські гості ознайомилися з експозицією Державного політехнічного музею, відвідали Науково-технічну бібліотеку НТУУ “КПІ” та ознайомилися з роботою Інституту інформаційних технологій в освіті. Після цього японська делегація взяла участь у церемонії підписання Протоколу про початок реалізації проекту “Українсько-японський центр”, у презентації розширеного та оновленого Українсько-японського центру НТУУ “КПІ”.