15.02.2020 КПІАбітFest! День відкритих дверей!

2020.02.15 День відкритих дверей КПІАбітFest

15 лютого 2020 року КПІ ім. Ігоря Сікорського запрошує вступників на День відкритих дверей КПІАбітFest в Науково-технічну бібліотеку ім. Г. І. Денисенка (м.Київ, проспект Перемоги, 37 Л).

Розклад подій:

• 9:00 ЕКСКУРСІЯ*
  • 10:00 Початок реєстрації
  • 10:00 – 14:00 Початок роботи локацій (знайомство з факультетами/інститутами та гостями заходу, наукові експерименти, майстер-класи, демонстрація цікавих розробок)
  • 10:30 – 15:00 Лекції від спікерів на актуальні теми (Зали 6.5, 4.2, 1.2)

* Екскурсії лише за попереднім записом. Реєстрація тут

Слідкуйте за новинами:

Бажаєш отримати освіту та професійні навички, стати затребуваним фахівцем? Мрієш про блискучу кар’єру та роботу у провідних компаніях України та світу?

Тоді КПІ ім. Ігоря Сікорського запрошує усіх бажаючих на КПІАбітFest!

КПІАбітFest – оновлений формат нашого традиційного Дня відкритих дверей, який дозволяє познайомитися з університетом та його життям, а також отримати відповіді на актуальні питання вступу.

На консультативних пунктах відвідувачі зможуть отримати інформацію:

• про правила вступу на перший рівень вищої освіти – бакалаврат та другий – магістерський, а також як отримати другу вищу освіту;
    • про підготовку до вступу;
    • про вибір факультета/інститута, напрямку підготовки і спеціальності;
    • про підготовчі та адаптаційні курси;
    • про програми академічної мобільності;
    • про  освітні можливості, особливості та додаткові переваги навчання в технічному закладі вищої освіти.

Також на відвідувачів чекатиме цікаве спілкування з представниками факультетів/інститутів, кафедр та науково-освітніх центрів, демонстрація технічних і наукових розробок, корисні презентації,  участь в обговоренні трендів сучасних технологій, фотозони, смаколики та сувеніри.