Кафедра трансляційної медичної біоінженерії

Кафедра трансляційної медичної біоінженерії

Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”

Реєстрація для участі у спеціально організованій сесії ЄВІ

Сьогодні, 17 серпня, розпочалась реєстрація для участі у спеціально організованій сесії єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземної мови для вступу до магістратури. Для реєстрації вам необхідно перейти за посиланням та заповнити реєстраційну форму.

Звертаємо увагу, що обов’язково потрібно надати всі зазначені сканкопії документів, якісне фото для екзаменаційного листка та обрати мову й місто для складання єдиного вступного іспиту. Реєстрація триватиме до 25 серпня до 12.00.

Взяти участь у спеціально організованій сесії можуть вступники, які не встигли зареєструватись для участі основній сесії, не з’явились складати єдиний вступний іспит або не задоволені своїми результатами складання. Спеціально організована сесія ЄВІ відбудеться 19 вересня.

Нагадуємо, що участь у спеціально організованій сесії платна. Вартість становить 510 гривень. Оплату потрібно здійснити протягом п’яти робочих днів із дня завершення реєстрації, в іншому випадку реєстрацію вступника для участі в третій сесії буде скасовано Українським центром.

КПІ ім. Ігоря Сікорського буде здійснювати набір до магістратури за результатами спеціально організованої сесії виключно на заочну форму навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб після визначення результатів складання ЄВІ.