“Світова коронавірусна криза” – книга Сергія Комісаренка, присвячена аналізу проблем COVID-19

Книга «Світова коронавірусна криза» написана видатним українським біохіміком та імунологом, академіком НАН України і НАМН України С.В. Комісаренком. У ній наведено широкий і ґрунтовний аналіз поточної ситуації щодо пандемії COVID-19. Розглянуті питання походження та будови коронавірусу SARS-CoV-2, шляхів інфікування, особливостей перебігу захворювання, діагностики COVID-19, формування імунітету проти SARS-CoV-2, застосування фармацевтичних препаратів для лікування хвороби, створення вакцин та ефективності протиепідемічних заходів. Обговорено використання математичних моделей епідемічного процесу та перспектив виходу з карантину. Книга розрахована в першу чергу на фахівців – вірусологів, імунологів, епідеміологів, лікарів-інфекціоністів, гігієністів, фармакологів, але також і на широке коло медиків, біологів та всіх інших, кого цікавлять проблеми нинішньої коронавірусної інфекції.

ЧИТАТИ КНИГУ У ФОРМАТІ PDF