Нагородження лауреатів Премії Президента України для молодих учених за 2020 рік.

1 березня 2021 року відбулася урочиста церемонія нагородження лауреатів Премії Президента України для молодих учених за 2020 рік. У церемонії взяли участь президент НАН України Анатолій ЗАГОРОДНІЙ, перший віце-президент НАН України Володимир ГОРБУЛІН, президент НАМН України Віталій ЦИМБАЛЮК, президент НАПН України Василь КРЕМЕНЬ, віце-президент НАПрН України Наталія КУЗНЄЦОВА, інші провідні вчені країни, співробітники Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки.
Серед нагороджених – д.б.н., проф. Олександр ГАЛКІН та к.т.н. Тетяна ЛУЦЕНКО.
Указ Президента України №595/2020 від 29 грудня 2020 року “Про присудження премій Президента України для молодих вчених 2020 року”

01 березня 2021 р.