Оформлення банківської картки для отримання стипендії студентами 1 курсу (бакалаври)

🥳 Всі студенти першого курсу уже
розподілені по банкам!

🔸Студентам, які закріплені за Ощадбанк, Альфа-Банк, Укргазбанк, ПУМБ відкриваються рахунки з можливістю оформлення Digital-карток. Інформація від банків надійде на контактні телефони, що вказувались при вступі в КПІ. Самостійно оформлювати картку не потрібно, оскільки університет не зможе прив’язати до стипендіального проєкту КПІ!

🔸 Студентам, які закріплені за ПриватБанк, потрібно самостійно оформити до 20 вересня ДЕБЕТОВУ Digital-карту (через застосунок Приват24 або у відділенні банку) за
інструкцією. Підключення під стипендіальний проєкт виконує КПІ.

📋 За бажанням, студент може отримати окрім Digital-картки звичайну пластикову у будь-якому зручному відділенні банку, але ВИКЛЮЧНО ПІСЛЯ оформлення Digital-карток університетом.

📌 НАГАДУЄМО! ЛИШЕ ПІСЛЯ отримання першої стипендії на Digital-картку кожен студент, за бажанням, зможе змінити банк.

💭 КПІстипендія в телеграм. У разі питань щодо стипендії пишіть боту Відділу стипендіального забезпечення, з інших питань в бот ДНВР. Успіхів!

14/09/2022