Організація та проведення занять в умовах правового режиму воєнного стану та віялових відключень електроенергії

🔸 З метою забезпечення безпечних умов для учасників освітнього процесу, у зв’язку з частими оголошеннями сигналу Повітряна тривога та запровадженими віяловими стабілізаційними відключеннями елетроенергії Розпорядженням №РП/225/2022 від 28.10.2022 запроваджено:
• переносити заняття, якщо його проведення за розкладом неможливе через повітряну чи енергетичну тривогу (в межах робочого часу);
• у разі неможливості провести перенесене заннятя – проводити його в асинхронному режимі з наданням студентів відео-матеріалів лекції. Крім того, передбачити можливість проведення контрольних заходів під час консультацій НПП (за погодженням зі студентами).

🔸НПП:
• проводити відеозапис занять з наданням доступу до нього здобувачам, що відповідають вимогам визначеним у Порядку розроблення та сертифікації дистанційних курсів в КПІ ім. Ігоря Сікорського.
• актуалізувати та довести до відома студентів перелік дистанційних курсів з відкритих онлайн-платформ дистанційного навчання, проходження яких може бути зараховано студенту як частина опанування курсу, що викладається у поточному семестрі з відповідним нарахуванням балів.

🔸Деканам факультетів/директорам НН інститутів:
• здійснювати моніторинг проведення/ перенесення/ відпрацювання занять;
• регулярно інформувати студентів та НПП про зміни в розкладі;
• посилити перевірку щодо стану проведення занять в дистанційному режимі та ведення НПП модулю Поточний контроль в АІС «Електронний кампус».

💭 ДНВР на фейсбук | телеграм. З питаннями сюди. Успіхів!

29/10/2022