Відкрите заняття на тему: «Академічна доброчесність»

🔸 У рамках роботи гуртка «Інноваційні ливарні процеси та технології» буде проведено заняття на тему: «Академічна доброчесність». Академічна доброчесність – це сукупність етичних принципів та визначених законом правил, якими мають керуватися учасники освітнього процесу під час навчання, викладання та провадження наукової (творчої) діяльності з метою забезпечення довіри до результатів навчання та/або наукових (творчих) досягнень.

📋 Спікер – Євгенія Кулик, заступник директора з інформаційної підтримки освіти та досліджень НТБ ім. Г.І. Денисенка. Детальніше про попередні заходи щодо питань академічної доброчесності в КПІ тут (https://t.me/dnvr_31/2824).
🕓 Коли: 06 січня 2023, о 15:00
📍 Де: онлайн на платформі Zoom ) (Код доступа: 5U7k1r)

05/01/2022