Вебінари по SciVal від Elsevier

КПІ ім. Ігоря Сікорського серед 10 українських університетів, що отримали безоплатний доступ до доступ до аналітичного інструмента SciVal (Elsevier) – неймовірно потужного і гнучкого рішення, яке дає змогу орієнтуватися у світі наукових досліджень, аналізувати науковий доробок, визначати наукові тренди, шукати партнерів і будувати ефективні стратегії своєї наукової діяльності.

Запрошуємо вас на майбутні онлайн-вебінари, які допоможуть вам зрозуміти аналітичні функції інструмента SciVal.

• Як розпочати роботу із SciVal і виконувати бібліометричний аналіз?

Дізнайтеся, що таке аналітичний інструмент SciVal і як розпочати з ним роботу. Використовуючи можливості SciVal ви зможете всебічно аналізувати науковий доробок на основі цілої низки бібліометричних показників.

Середа, 22 лютого 2023, 11:00 Реєстрація.

• SciVal/Scopus: як використовувати їхню унікальну синергію при підготовці тематичних звітів.

Дізнайтеся, як вивести на якісно новий рівень звіти про науковий доробок, використовуючи різноманіття даних і можливостей бази Scopus й аналітичного інструмента SciVal.

Четвер, 23 березня 2023, 11:00 Реєстрація.

• Як аналізувати наукові результати з допомогою Scopus і SciVal Scopus і SciVal уможливлюють швидку і всебічну оцінку результатів наукової діяльності.

Аналізуйте дослідників, установи, предметні галузі та будуйте ефективні наукові стратегії на основі перевірених даних.

Четвер, 11 травня 2023, 11:00 Реєстрація.

07/02/2023