Соціальна стипендія за лютий 2023

Соціальна стипендія почала надходити на рахунки. Очікуйте надходження коштів на картках з 01.03.2023 по 05.03.2023.

Хто отримає стипендію у лютому?
• У лютому відбудеться виплата соціальної стипендії лише тим студентам, яким вона НЕ була виплачена за попередні місяці у зв’язку з закінченням терміну дії паспортів та довідок МСЕК в першому семестрі.
• Усім іншим студентам, яким факультетами/НН інститутами соціальна стипендія призначена на другий семестр, вона буде виплачена наприкінці березня 2023 року одразу за два місяці (за лютий і березень). Це пов’язано з процедурою призначення соціальної стипендії на другий семестр лише після призначення академічної стипендії.

01/03/2023