Вибіркові дисципліни: фізичне виховання в КПІ

Кафедра технологій оздоровлення і спорту ФБМІ підготувала ознайомлювальну статтю про вибіркові навчальні дисципліни з циклу загальної підготовки освітніх програм для студентів 2-го курсу бакалаврату. Заняття [для вибіркових дисциплін] проводяться зі студентами 2-го курсу бакалаврату один раз на тиждень протягом одного семестру за університетським розкладом. Студенти [за власним бажанням] мають змогу обрати як вид спорту, так і викладача.

🔸 На вибір пропонуються наступні види спорту
• Єдиноборства (Таеквон-до, карате, кікбоксинг; Бокс; Дзюдо, самбо).
• Ігрові види спорту (Баскетбол; Волейбол; Настільний теніс; Теніс; Футбол).
• Силові види спорту (Атлетизм-силовий тренінг).
• Складно-координаційні види спорту (Заняття в спеціальних медичних групах; Спортивна гімнастика, акробатика, стрибки на батуті, хореографія, workout; Аеробіка: спортивна, танцювальна, тренінг силового спрямування; Туризм та скелелазіння; Фітнес-мікс: шейпінг, пілатес, фітбол, скіпінг, стретчинг).
• Циклічні види спорту (Легка атлетика-фітнес; Плавання; Плавання для початківців).

📋 Детальну інформація про усі види спорту, викладачів, контакти та ознайомчі відео ви можете знайти у статті від кафедри ТОС ФБМІ.

02/03/2023