Кафедра трансляційної медичної біоінженерії

Кафедра трансляційної медичної біоінженерії

Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”

Вступ до магістратури

Кафедра трансляційної медичної біоінженерії у 2022 році проводить набір на другий  (магістерський) рівень підготовки на основі диплому “бакалавра” на освітню програму  «Регенеративна і біофармацевтична інженерія» за спеціальністю 163 Біомедична інженерія.

Освітня програма “Регенеративна і біофармацевтична інженерія” другого (магістерського) рівня вищої освіти є акредитованою Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти.

Здійснюється набір на освітньо-професійну програму підготовки магістра тривалістю навчання 1 рік 4 місяці за денною формою навчання.

Обов’язковою умовою вступу до магістратури є складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови (англійська, німецька, іспанська або французька) у формі Зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Зареєструватись для проходження ЗНО можливо з 11 травня до 03 червня (до 18.00). Складання іспиту – 30 червня. Цього року єдиний вступний іспит з іноземної мови мають скласти всі вступники до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорького без виключень. Єдиний вступний іспит з іноземної мови або просто ЗНО з іноземної мови для вступу до магістратури буде проводитись за тією ж програмою, що і для вступу на перший курс на базі повної загальної середньої освіти, окрім частин «Писемне мовлення» та «Розуміння мови на слух». Вступники до магістратури складатимуть лише частини «Читання» та «Використання мови». Цього року можна зарахувати результаті ЄВі 2020 та 2021 років.

Де саме буде проходити для тебе ЗНО, ти дізнаєшся у особистому кабінеті на сайті http://testportal.gov.ua/, де у тебе з’явиться запрошення. Там же можна буде подивитися результати ЄВІ.

Документи для вступу до магістратури подаються виключно електронно. За державним замовленням можна подати до 5 заяв, кількість заяв за кошти фізичних та/або юридичних осіб — максимум 30. Для того, щоб подати документи, потрібно з 1 липня зареєструвати електронний кабінет. Подати заяви можна буде з 15 липня до 23 липня включно. Вступні випробування за обраним фахом можна буде скласти з 24 липня до 30 липня включно відповідно до розкладу робіт атестаційних комісій (інформація буде опубліковано пізніше).Консультація перед вступними фаховим випробуванням до магістратури на освітню програму  «Регенеративна і біофармацевтична інженерія» за спеціальністю 163 Біомедична інженерія відбудеться 26 липня 2021 року о 12:00 за допомогою
сервісу відеотелефонного зв’язку Google Meet, за посиланням https://meet.google.com/hjx-xctd-iqi

Вступне фахове випробування до магістратури на освітню програму  «Регенеративна і біофармацевтична інженерія» за спеціальністю 163 Біомедична інженерія відбудеться 27 (І сесія) та 29 (ІІ сесія) липня 2021 року, початок о 10.00, аудиторія 315 корпусу 24.

Положення про прийом до магістратури в КПІ ім. Ігоря Сікорського 

Правила прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського 

Програма комплексного фахового випробування (Біохімія, Біофізика, Біомедична інженерія)

Презентація освітньої програми «Регенеративна і біофармацевтична інженерія»

Процедура реєстрації на ЄВІ/ЄФВВ випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського 2021, які бажають вступити до магістратури

Процедура реєстрації на ЄВІ/ЄФВВ вступників до магістратури, які завершили навчання у попередні роки або вступають після завершення цього року іншого закладу вищої освіти

З іншою важливою інформацію, що стосується вступу до магістратури та складання вступних іспитів можна знайти на сайті Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Конкурсний бал (КБ) розраховується за формулою:

КБ = 0,25×П1 + 0,75×П2 +RA,

де П1 — оцінка єдиного вступного іспиту з іноземної мови, П2 — оцінка фахового вступного випробування (за шкалою від 100 до 200 балів), RA — чисельний еквівалент оцінки академічного рейтингу вступника.

 Корисні посилання:

  Більш детальну інформацію, про особливості вступної кампанії, можна дізнатися за телефоном гарячої лінії ФБМІ:

+380-50-953-84-03
Розміщення відбіркової комісії ФБМІ (прийом документів):
кімната 4-13 гуртожиток № 9 (вул. Янгеля 16/2)