Мироненко Валентин Іванович

Доцент, кандидат медичних наук.

Закінчив Київський медичний інститут імені О. О. Богомольця у 1961 році за спеціальністю «Лікувальна справа», отримав кваліфікацію – лікар. У 1966-79 рр. працював молодшим науковим співробітником лабораторії біохімії нуклеїнових кислот і білків НДІ ендокринології та обміну речовин МОЗ України. З 1980 р. по 2008 р. працював асистентом, доцентом кафедри нормальної фізіології Національного медичного університету імені О. О. Богомольця. З 2009 р. працює у КПІ ім. Ігоря Сікорського: доцентом кафедри біомедичної інженерії (2009-10 рр.), доцентом кафедри біобезпеки і здоров’я людини (2010-18 рр.), доцентом кафедри трансляційної медичної біоінженерії (з 2019 р.). 

Підготував дві методичні розробки та один навчальний посібник з фізіології. Викладає дисципліни: «Патофізіологія», «Основи фізіології людини», «Патологічна анатомія та фізіологія», «Кібернетичні основи патофізіології».

Напрямки наукової діяльності та інтересів: інформаційні, телекомунікаційні та кібернетичні проблеми здоров’я людини; проблеми екології та соціальних факторів і їх вплив на довголіття та здоров’я людини.

Профілі на ресурсах: OrcidScopusGoogle ScholarIntellect