Кафедра трансляційної медичної біоінженерії

Кафедра трансляційної медичної біоінженерії

Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”

Вiзит мiнiстра освiти Туреччини

27 жовтня 2005 року відбувся візит делегації Міністерства освіти Турецької Республіки на чолі з міністром освіти доцентом доктором Хюсейіном Челіком до нашого університету. Делегацію зустрічали: ректор НТУУ “КПІ” академік М.З.Згуровський, перший проректор Ю.І.Якименко, проректори С.І.Сидоренко і М.В.Печеник та інші. З української сторони в зустрічі брали участь : заступник міністра освіти і науки України М.С.Степко, начальник департаменту міжнародного співробітництва та євроінтеграції МОН О.С.Сухолиткий.

Під час зустрічі пан міністр був ознайомлений з історією заснування та становлення НТУУ “КПІ”, його видатними професорами та випускниками.

Під час бесіди ректора НТУУ “КПІ” М.З.Згуровського з паном міністром, яка проходила в дружній конструктивній атмосфері, були розглянуті перспективи співпраці між НТУУ “КПІ” та освітньо-науковою сферою Турецької Республіки, проблеми, які потребують вирішення при організації навчального процесу студентів-політехніків із Туреччини.

З турецької сторони в розмові також взяли участь Надзвичайний та Повноважний Посол Турецької р еспубліки в Україні Б.Джанкорель, співробітники п осольства Туреччини в Україні.

Після розмов з керівництвом університету та МОН України відбулася зустріч міністра освіти Турецької Республіки з турецькими студентами, що навчаються в НТУУ “КПІ”.