Кафедра трансляційної медичної біоінженерії

Кафедра трансляційної медичної біоінженерії

Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”

Запобігання академічному плагіату в кваліфікаційних роботах студентів

22 грудня о 16.00 запрошуємо Вас взяти участь у вебінарі “Запобігання академічному плагіату в кваліфікаційних роботах студентів”, що відбудеться з метою роз’яснення важливих питань, що виникають в процесі технічної перевірки та експертної оцінки кваліфікаційних робіт студентів на ознаки плагіату в КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Спікери вебінару: Оксана Бруй, директор НТБ, голова Робочої групи з питань академічної чесності університету та Комісії Вченої ради з питань етики та академічної доброчесності; Андрій Сідляренко, комерційний директор компанії Unicheck Україна; Євгенія Кулик, завідувачка відділу інформаційної підтримки освіти та досліджень, секретар Комісії Вченої ради з питань етики та академічної доброчесності; Олена Косьміна, головний бібліотекар відділу інформаційної підтримки освіти та досліджень, секретар Робочої групи з питань академічної чесності університету.

Ключові аспекти вебінару:
1. Функціонування системи запобігання академічному плагіату КПІ імені Ігоря Сікорського;
2. Алгоритм перевірки кваліфікаційних робіт в КПІ імені Ігоря Сікорського (технічна перевірка, експертна оцінка, синергія людини та системи);
3. Експертна оцінка, або хто приймає рішення чи є у роботі плагіат.
4. Результати опитування викладачів з академічної доброчесності;
5. Текстові збіги, відсоток подібності та унікальності роботи

Якщо Ви бажаєте поставити своє запитання, відповідь на яке буде надано під час вебінару, заповніть, будь ласка, коротку форму:

https://docs.google.com/forms/d/1qGLRGUe2FcWKtSHPQu_rI-vaEhHFfFa1cLHE047ZUns

Вебінар відбудеться на платформі Zoom. 

10/12/2020