XVІ Міжнародна Літня школа “Молекулярна біологія, біотехнологія та біомедицина”

З 22 червня по 3 липня 2021 року Одеський національний університет імені І.І. Мечникова проводить XVІ Міжнародну Літню школу “Молекулярна біологія, біотехнологія та біомедицина” для молодих учених.

На Літній школі будуть прочитані лекції з сучасних досягнень біології, біотехнології, біомедицини провідними вченими з Аргентини, Іспанії, Нідерландів, Німеччини, Польщі, США, України, Франції, Швеції.

Робоча мова – англійська

Онлайн платформа – Zoom

До участі у Літній школі запрошуються молоді вчені, аспіранти та студенти магістри.Заявка на участь:https://docs.google.com/…/18GEhOokgG0ekK…/viewform…

З усіх питань звертатись за адресою: bio.summerschool@onu.edu.ua секретарю оргкомітета Літньої школи Тетяні Іваниці.

Строк подачі заявок на участь у Літній школі до 21 червня 2021.

31/05/2021