Академічна мобільність – місія здійсненна

Багато студентів мріють поїхати за кордон на навчання, отримати нові знання і незабутній досвід, але не розуміють як. Вже цієї середи, 13 жовтня, о 16:00 керівниця відділу академічної мобільності Ольга Демиденко розкаже все, що ви хотіли знати про мобільність, але боялися спитати. Пані Ольга під час зустрічі дасть відповіді на такі запитання:
• як брати участь у програмі Еразмус+;
• чому Learning Agreement – це не страшно;
• як працює мобільність в Україні;
• як знайти грант/стипендію/програму обміну самостійно.

Реєстрація за посиланням. Захід відбуватиметься з дотримання протиепідемічних вимог, тому кількість місць для очного відвідування обмежена. Усі інші бажаючі долучайтеся до онлайн-трансляції (посилання незабаром).

Коли: 13.10.2021 о 16:00

Де: Центр інноваційного підприємництва (корпус біля Музею КПІ)

ДНВР на фейсбук | телеграм. З питаннями сюди. Слідкуйте за оновленнями! Ми з нетерпінням чекаємо на вас!

11/10/2021