Кафедра трансляційної медичної біоінженерії

Кафедра трансляційної медичної біоінженерії

Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”

ДоброЧесність: цінності в щоденних вчинках. Роботи на замовлення

Кожна третя середа жовтня – це день боротьби з роботами на замовлення (International Day of Action against Contract Cheating), встановлений Міжнародним центром академічної доброчесності (ICAI). Цей день покликаний звернути увагу на вкрай актуальну проблему сьогоднішньої освіти та задати питання: навіщо студенти вдаються до купівлі робіт, а деякі – пишуть роботи на замовлення, яка їхня мотивація та як боротися з цим повальним явищем сьогодні.

Навесні у просторі КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся перший відкритий діалог про недоброчесну поведінку серед студентів і списування, як один з основних її проявів. 20 жовтня відбудеться друге відкрите обговорення академічної доброчесності у щоденному університетському житті – і головною темою стануть роботи на замовлення. Захід проводиться спільно ДНВР, Бібліотекою, Студрадою, Профкомом та НТСА КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Під час діалогу будуть підняті такі питання: • що мотивує одного студента замовляти роботи, а іншого – писати на замовлення; • як відрізнити куплену роботу від автентичної роботи студента; • як запобігти недоброчесній поведінці в студентському просторі і подолати вже існуючі проблеми та інше.

Реєстрація за посиланням. Захід відбуватиметься з дотримання протиепідемічних вимог, тому кількість місць для очного відвідування обмежена. Усі інші бажаючі долучайтеся до онлайн-трансляції (посилання незабаром).

Коли: 20.10.21 о 16:00.

Де: Науково-технічна бібліотека (1 поверх, зала 1.2).

ДНВР на фейсбук | телеграм. З питаннями сюди. Успіхів! #ДНВР#Бібліотека

12/10/2021