Роз’яснення стандартів доброчесності

Запрошуємо до просвітньої лекції із роз’яснення стандартів доброчесності в закладах освіти

Запрошуємо взяти участь у лекції із роз’яснення стандартів доброчесності в закладах освіти, яка є частиною публічного заходу організованого МОН України та Національним агентством з питань запобігання корупції, на тему: «Вступна кампанія 2022: ефективність роботи уповноважених ЗВО», який відбудеться 12 вересня 2022 року онлайн у ZOOM та у прямій трансляції на Youtube-каналі НАЗК.

Захід має на меті завершити результати пілотного проєкту щодо аналізу корупційних ризиків вступної кампанії 2022, зокрема обговорення викликів і досягнень, особливостей реалізації та запровадження рекомендованих Національним агентством заходів впливу на корупційні ризики, а також визначити та поширити вдалі практики роботи уповноважених закладів вищої освіти під час вступної кампанії.

Коли: 12 вересня 2022, о 15:00.

Де: онлайн, на Youtube-каналі НАЗК.

У разі питань щодо заходу звертайтесь до Катерини Дацко: + 38 (067) 271 81 82,

08/09/2022