Кафедра трансляційної медичної біоінженерії

Кафедра трансляційної медичної біоінженерії

Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”

Медичне обслуговування студентів КПІ

Студенти – дорослі та свідомі громадяни України. МОН України та керівництво Університету не можуть змусити, ми тільки інформуємо та рекомендуємо, до кого можна звернутися у разі потреби. Якщо ви студент і плануєте найближчі роки провести в Києві – наполегливо рекомендуємо перезаключити декларацію з найближчим місцевим лікарем Солом’янського району (це можна зробити як в державній, наприклад Київська міська студентська поліклініка, так і приватній клініці, наприклад медичний центр «Мій Лікар»).

📌 Нагадуємо! Поселення першокурсників розпочинається уже сьогодні. Для поселення потрібна медична довідка від сімейного лікаря з відміткою дерматолога та актуальні результати флюрографії (бажано протягом 2022 року). Довідки 086У/086О, про щеплення, від гінеколога та будь-які інші НЕ ПОТРІБНІ.

🔸 Якщо ви не встигли пройти медобстеження у вашого сімейного лікаря, ви зможете заключити декларацію з лікарем у м. Києві (наприклад, у Київській міський студентській поліклініці поблизу студмістечка) та отримати необхідну довідку.
• На жаль, в студентській поліклініці не можуть обслуговуватися неповнолітні, тому отримання флюорографії для таких студентів виключно на платній основі.
• Крім того, повнолітні студенти, які не встигли пройти медогляд вдома, можуть отримати від сімейного лікаря направлення до дерматолога та на флюорографію і пройти їх безкоштовно в КМСП.
• Неповнолітні студенти можуть також звернутися до дитячої поліклініки. Наприклад, Поліклініка №1 дитячої клінічної лікарні №3 Солом’янського району.

🗺Ми зібрали для вас дані про аптеки, поліклініки, медичні центри, лабораторії, травмпункти та інші медичні заклади поруч з КПІ і нанесли нагугл-мапу «Медична допомога».

📋Як знайти собі сімейного лікаря поруч з КПІ? Як підписати декларацію з сімейним лікарем? Розклад роботи Київської міської студентської поліклініки та багато іншого читайте в статті «Медичне обслуговування студентів КПІ».

💭 ДНВР на фейсбук | телеграм. З питаннями сюди. Успіхів!

12/09/2022