Кафедра трансляційної медичної біоінженерії

Кафедра трансляційної медичної біоінженерії

Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”

Конференція ВООЗ щодо покращення якості лікування у відділеннях інтенсивної терапії

🏥 5-6 жовтня ВООЗ в Україні спільно з нашими партнерами провела конференцію щодо покращення якості лікування у відділеннях інтенсивної терапії (ВІТ) в Україні.

📊 Під час цієї конференції були представлені результати всеукраїнського мультидисциплінарного проєкту, присвяченого зниженню смертності у відділеннях інтенсивної терапії.

🔍 Проект охопив 33 моніторингових візити фахівців з анестезіології та біомедичної інженерії до лікарень високоспеціалізованої медичної допомоги 12 областей України та міста Києва.

💼 До проєкту залучені ВООЗ, МОЗ України, НСЗУ, НТУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського», ГО «Українська асоціація анестезіології та інтенсивної терапії» та ГО «Всеукраїнська асоціація біомедичних інженерів та технологів».

🤝 Конференція стала платформою для обговорення з лідерами у галузі охорони здоров’я, професійними медичними та біомедичними спільнотами впливу реформ охорони здоров’я, уроків пандемії COVID-19 та визначення подальших пріоритетів щодо забезпечення якості медичної допомоги в наступні роки на етапах відновлення та подальших реформ.

💡 Учасники ділилися ідеями та рішеннями щодо подальшого розвитку та впровадження стандартів якості, сприяння впровадженню сучасних технологій та покращенню результатів лікування пацієнтів у практиці інтенсивної терапії.

🤝 Фінансову підтримку конференції та проекту надали USAID, Unitaid та ASEF.

11/10/2023