Perspektywy Women in Tech Summit 2024

🔹 З 12 по 13 червня 2024 року у Варшаві відбудеться Perspektywy Women in Tech Summit 2023. Організатори запрошують до участі студенток та молодих викладачок з різних навчальних закладів України.

🔹 Організатори покривають подорожні витрати (автобус Київ-Варшава-Київ), проживання і харчування з 11 по 14 червня та участь в заході.

❗️ До участі допускаються ті апліканти, які подали документи до відділу академічної мобільності та були номіновані.

📋 Про минулорічний самміт за посиланням
🕔 Коли: подача документів триває до 21.04.2024
📍 Де: Online, зареєструватись через гугл-форму та надіслати пакет документів на пошту academicmobilitykpi@gmail.com

❗️У зв’язку з чинністю правового режиму воєнного стану НПП та АП подають пакет документів особисто!Надсилаючи комплект документів на пошту відділу, обов’язково просимо студенток зазначити фактичне місце перебування в листі.

💭 Мобільність в телеграм | інстаграм | фейсбук | на сайті. З питаннями сюди або на пошту academicmobilitykpi@gmail.com. Успіхів!

18/04/2024