Кафедра трансляційної медичної біоінженерії

Кафедра трансляційної медичної біоінженерії

Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”

УВАГА! Сьогодні розпочався другий календарний контроль у весняному семестрі 2023/2024 н.р.

Календарний контроль виставляється за результатами, отриманими під час поточного навчання: студенти отримують певні види завдань, виконують їх і отримують бали, які додаються до вже наявних, згідно РСО. Результати календарного контролю заносяться екзаменатором у модуль «Календарний контроль» Електронного кампусу.

▫️Що потрібно, щоб отримати позитивний результат по другому календарному контролю?
• Має бути виконано весь обсяг робіт, передбачених навчальним планом з певної дисципліни на момент контролю – детальніше прописано в рейтинговій системі оцінювання з даної дисципліни або ж можете уточнити у викладача.

▫️Якщо я вже маю негативний перший календарний контроль з даної дисципліни чи стане це підставою для незадовільного результату подругому?
• Ні, якщо наразі ви ліквідували відставання в виконанні поточних видів робіт (домашні завдання, контрольні роботи, розрахункові роботи, лабораторні роботи), що призвели до попередніх негативних результатів і не наробили нових заборгованостей, то другий контроль має бути позитивним! Якщо ж ні, то так, ви вдруге отримаєте незадовільну оцінку.

▫️Що буде, якщо з дисципліни, за результатами календарного контролю, маю дві незадовільні оцінки?
• Це означає, що такі результати МОЖУТЬ стати причиною недопуску до семестрового контролю, виникнення академічної заборгованості і, як наслідок, відрахування за невиконання індивідуального навчального плану.

▫️ Я отримав/-ла три наскрізні незадовільні результати календарного контролю, мене за це відрахують?
• Ні, не відрахують. Але це МОЖЕ призвести до отримання недопуску до семестрового контролю (СК) з цих дисциплін. Недопуск до СК з трьох і більше дисциплін веде до відрахування.

❗️ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Викладачі НЕ ЗОБОВ’ЯЗАНІ приймати заборгованості з видів робіт, які мали бути виконані і здані протягом семестру, в період семестрового контролю чи ліквідації академічної заборгованості після сесії.

📋Додаткова інформації:
• Поточні результати з кожної дисципліни мають бути відображені у відповідному модулі в особистому кабінеті АІС «Електронний кампус КПІ». Якщо результати відсутні в Електронному кампусі  напишіть нам з вказанням дисципліни, факультету/НН інституту та кафедри.
• Коротко про календарний контроль.
• Детально про календарний контроль.
• Виставлення результатів календарного контролю: що таке «НВ», «А», «НА».
• Календар графіку навчального процесу 2023-2024 н.р.
• У разі конфліктних ситуацій пишіть у бот деканату або нам (Положення про вирішення конфліктних ситуацій).
• Якщо є питання – пишіть нам в бот.

🕓 Коли: 06 травня – 18 травня 2024 о 23:59 (відомості будуть закриті для всіх)
📍Де: змішана форма

💭 ДНВР @dnvr_31. З питаннями сюди @DNVR_team_bot. Успіхів!

06/05/2024