11 червня 2026 року о 10:00 відбудеться публічний захист дисертації Дронько Лілії Миколаївни на тему:
«Біотехнологія препарату з ранозагоювальними властивостями на основі рекомбінантного аналогу гепарин-зв’язувального епідермального фактору росту людини»
Дисертаційна робота подана на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 09 – Біологія за спеціальністю 091 – Біологія.
У роботі представлено результати досліджень, спрямованих на розробку біотехнології отримання рекомбінантного аналогу гепарин-зв’язувального епідермального фактора росту людини та створення на його основі препарату з ранозагоювальними властивостями для застосування в регенеративній медицині.
Запрошуємо науковців, викладачів, здобувачів вищої освіти та всіх зацікавлених долучитися до захисту.
Дата: 11 червня 2026 року
Час: 10:00
Онлайн-трансляція захисту буде доступна за посиланням:
https://www.youtube.com/@vchenaradakpi/streams
09/06/2026