Кафедра трансляційної медичної біоінженерії

Кафедра трансляційної медичної біоінженерії

Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”

Горшунов Юрій Володимирович

Кандидат технічних наук,
Старший викладач кафедри трансляційної медичної біоінженерії

Закінчив Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» у 2004 році (спеціальність «Промислова біотехнологія»).

Кандидатську дисертацію на здобуття наукового ступеню кандидата технічних наук за спеціальністю «біотехнологія» захистив 2012 року.

У різні роки працював в Українському науково-дослідному інституті спирту і біотехнології продовольчих продуктів, Науково-дослідному та конструкторсько-технологічному інституті міського господарства, ТОВ «Діксі-Центр».

Має значний досвід у розробці та впровадженні природоохоронних біотехнологій, біопрепаратів та біоматеріалів, а також інформаційних технологій у різних секторах економіки.

Має досвід виконання наукових проектів національного рівня та на замовлення суб’єктів господарювання:

Грант Національного фонду досліджень України 2020.01/0226 «Експериментальне дослідження ефективності та безпечності застосування нових фітохімічних та бактерійних препаратів для лікування коронавірусної та інших найпоширеніших інфекцій» (2020-21 рр.);

Наукова робота «Порівняльне дослідження імуноферментних тест-систем для визначення індексу авідності антитіл специфічних до вірусу кору» (2022 р.).

Профілі на ресурсах: ScopusGoogle Scholar

E-mail: gorshunov-fbmilll.kpi.ua