Таланти КПI – 2005

15 грудня відбулося закриття художнього мистецького конкурсу “Таланти КПІ – 2005”. Цей університетський конкурс перетворився на міжвузівський “Квітка папороті”, у якому взяли участь студенти й викладачі не тільки НТУУ “КПІ”, але й інших ВНЗ Києва.

Зокрема, Національний університет технології та дизайну представляли доц. кафедри дизайну В.М.Мусієнко, асистент кафедри графіки та нарисної геометрії В.І.Малиновський та студентка 3-го курсу А.С.Лисенко.

Цього року 110 учасників представили 508 творів. Шановне журі на чолі з проректором з навчальної та виховної роботи Г.Б.Варламовим встановило переможців у таких номінаціях: “Живопис”, “Графіка”, “Декоративно-прикладне мистецтво” та “Комп’ютерна графіка, фото, дизайн”.

На урочистому закритті цього ІІІ міжвузівського мистецького конкурсу (“Квітка папороті”) виступили проректор з науково-педагогічної роботи НТУУ “КПІ” Г.Б.Варламов, доц. кафедри дизайну Національного університету технології та дизайну В.М.Мусієнко, заступник директора фірми “Азур” Ю.Фаворитова та ст. викл. кафедри філології НТУУ “КПІ” Н.Гусак. А ведучим, звичайно ж, був завідувач Картинної галереї НТУУ “КПІ” С.К.Тимченко.

Отже, переможцями в номінації “Живопис” стали:

• І місце – доц. Національного університету технології та дизайну В.О.Мусієнко;
  • ІІ місце – Є.М.Шестакова (ІХФ, гр.ЛП-11) та О.А.Осіпчук (ММІ, гр.МД-61);
  • ІІІ місце – Т.Г.Гарюшина (ВПІ, гр.ЗГ-01), В.О.Ареф’єв (ВПІ, гр.ЗГ-31) та викл. ФМФ А.Є.Ізволенська.

Заохочувальні премії отримали І.Сафонова, Л.Сафонова, Д.Хижавських та А.Лисенко.

У номінаці “Графіка”:

• І місце – Т.В.Очередько (ВПІ, гр.СГ-41) та К.В.Очередько (ВПІ, гр.СГ-41);
  • ІІ місце – Я.П.Кернер-Вернер (ВПІ, гр.СГ-21) та О.С.Цимбалюк (ХТФ, гр.ХК-02);
  • ІІІ місце – А.С.Гарнага (ВПІ, гр.СГ-21), О.М.Чумакова (театр. коледж, ТПМ, гр.1) та О.А.Іваненко (ІФФ, гр.ЗФЛ-31)

У номінації “Декоративно-прикладне мистецтво”:

• І місце – зав. лабораторії кафедри інженерної екології В.П.Пушкін;
  • ІІ місце – учасниця студії “Оранта” Н.Я.Вінарська та працівник кафедри прикладної математики Л.М.Кальченко;
  • ІІІ місце – Т.Ю.Степанюк (ІЕЕ, гр.ОЕ-02), працівники 7-го корпусу НТУУ “КПІ” В.Ф.Бондаренко та А.М.Перехрест.

Заохочувальні премії в цій номінації отримали В.І.Малиновський “За унікальну майстерність вишивки” та О.М.Захарова.

У номінації “Комп’ютерна графіка, фото, дизайн”:

• І місце – заст. проректора, начальник відділу навчально-виховної роботи І.О.Мікульонок;
  • ІІ місце – О.А.Тихоступ (ФЕЛ, гр.ДА-53) та Г.М.Несіна (ФММ, гр.ОМ-41);
  • ІІІ місце – Р.В.Костюк (ФММ, гр.УЕ-31), В.Р.Картель (ФЕЛ, гр.ДВ-31) та О.В.Калина (ММІ, гр.МТ-31).

Заохочувальні премії в цій номінації отримали Є.О.Крашевський (ФММ, гр.ОФ-21) та зав. фотолабораторії НТУУ “КПІ” О.І.Супрун.

Неабиякий інтерес викликала картина студентки ВПІ Яни Кернер-Вернер “Щастя”, на якій зображений лев у ромашках. Бажаючих придбати роботу дівчини виявилось аж 11! Як бачимо, на щастя попит є.

Приємною подією на закритті цього мистецького конкурсу став подарунок НТУУ “КПІ” від самодіяльного художника доцента Університету технології та дизайну, дипломанта конкурсу “Квітка папороті” Володимира Оникійовича Мусієнка. Це картина “Святий Володимир” подарована нашому університету на знак поваги за унікальну культурологічну та художньо-естетичну роботу, яку проводить ректорат і Картинна галерея ім. Григорія Синиці.

Після урочистої частини й нагородження всіх учасників конкурсу “Таланти КПІ-2005” на присутніх очікувало музично-поетичне вітання від Олександра Тарасова, Надії Вінарської, Олександра Масленнікова, Юрія Семенюка та Володимира Пушкіна.