Вступ до магістратури

Кафедра трансляційної медичної біоінженерії у 2021 році проводить набір на другий  (магістерський) рівень підготовки на основі диплому “бакалавра” на освітню програму  «Регенеративна і біофармацевтична інженерія» за спеціальністю 163 Біомедична інженерія.

Здійснюється набір на освітньо-професійну програму підготовки магістра тривалістю навчання 1 рік 4 місяці за денною формою навчання.

Обов’язковою умовою вступу до магістратури є складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови (англійська, німецька, іспанська або французька) у формі Зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Зареєструватись для проходження ЗНО можливо з 11 травня до 03 червня (до 18.00). Складання іспиту – 30 червняЦього року єдиний вступний іспит з іноземної мови мають скласти всі вступники до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорького без виключень. Єдиний вступний іспит з іноземної мови або просто ЗНО з іноземної мови для вступу до магістратури буде проводитись за тією ж програмою, що і для вступу на перший курс на базі повної загальної середньої освіти, окрім частин «Писемне мовлення» та «Розуміння мови на слух». Вступники до магістратури складатимуть лише частини «Читання» та «Використання мови». Цього року можна зарахувати результаті ЄВі 2020 та 2021 років.

Де саме буде проходити для тебе ЗНО, ти дізнаєшся у особистому кабінеті на сайті http://testportal.gov.ua/, де у тебе з’явиться запрошення. Там же можна буде подивитися результати ЄВІ.

Документи для вступу до магістратури подаються виключно електронно. За державним замовленням можна подати до 5 заяв, кількість заяв за кошти фізичних та/або юридичних осіб — максимум 30. Для того, щоб подати документи, потрібно з 1 липня зареєструвати електронний кабінет. Подати заяви можна буде з 15 липня до 23 липня включно. Вступні випробування за обраним фахом можна буде скласти з 24 липня до 30 липня включно відповідно до розкладу робіт атестаційних комісій (інформація буде опубліковано пізніше).

Консультація перед вступними фаховим випробуванням до магістратури на освітню програму  «Регенеративна і біофармацевтична інженерія» за спеціальністю 163 Біомедична інженерія відбудеться 26 липня 2021 року о 12:00 за допомогою
сервісу відеотелефонного зв’язку Google Meet, за посиланням https://meet.google.com/hjx-xctd-iqi

 

Вступне фахове випробування до магістратури на освітню програму  «Регенеративна і біофармацевтична інженерія» за спеціальністю 163 Біомедична інженерія відбудеться 27 (І сесія) та 29 (ІІ сесія) липня 2021 року, початок о 10.00, аудиторія 315 корпусу 24.

Положення про прийом до магістратури в КПІ ім. Ігоря Сікорського 

Правила прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського 

Програма комплексного фахового випробування (Біохімія, Біофізика, Біомедична інженерія/Медична біотехнологія)

Презентація освітньої програми «Регенеративна і біофармацевтична інженерія»

Процедура реєстрації на ЄВІ/ЄФВВ випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського 2021, які бажають вступити до магістратури

Процедура реєстрації на ЄВІ/ЄФВВ вступників до магістратури, які завершили навчання у попередні роки або вступають після завершення цього року іншого закладу вищої освіти

З іншою важливою інформацію, що стосується вступу до магістратури та складання вступних іспитів можна знайти на сайті Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Прийом заяв і документів, вступні випробування, конкурсний відбір та зарахування на навчання проводиться в такі строки:

Реєстрація для складання ЄВІ 11 травня — 03 червня 1800
Початок реєстрації електронних кабінетів 01 липня
Термін прийому заяв та документів* 15 липня — 23 липня 1800
Вступні випробування ЄВІ 30 червня
Фахові 24 — 30 липня
Термін оприлюднення рейтингового списку вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення не пізніше 02 серпня
Закінчення строку виконання вступниками вимог до зарахування на місця державного замовлення не пізніше 1800 07 серпня
Закінчення строку виконання вимог до зарахування вступниками, які беруть участь у конкурсному відборі, на місця, що фінансуються за кошти фізичних та юридичних осіб не пізніше 1300 14 серпня*
Терміни зарахування вступників за державним замовленням 12 серпня
за кошти фізичних та юридичних осіб не пізніше 19 серпня**

* Для осіб, які, згідно Умов прийому, мають право вступати на основі вступних іспитів замість ЄВІ/ЄФВВ, прийом заяв та документів розпочинається 22 червня, і закінчується 25 червня (замість документа про здобутий освітній рівень може подаватись довідка про завершення навчання);

** в разі наявності вакантних місць, за рішенням Приймальної комісії, терміни можуть бути подовжені.

Конкурсний бал (КБ) розраховується за формулою:

КБ = 0,25×П1 + 0,75×П2 +RA,

де П1 — оцінка єдиного вступного іспиту з іноземної мови, П2 — оцінка фахового вступного випробування (за шкалою від 100 до 200 балів), RA — чисельний еквівалент оцінки академічного рейтингу вступника.

 Корисні посилання:

 

 
Більш детальну інформацію, про особливості вступної кампанії, можна дізнатися за телефоном гарячої лінії ФБМІ:

+380-50-953-84-03
Розміщення відбіркової комісії ФБМІ (прийом документів):
кімната 4-13 гуртожиток № 9 (вул. Янгеля 16/2)