Безкоштовна тренінгова програма «Основи технологій 3D друку»

Науково-технологічний центр Київського академічного університету (НТЦ КАУзапрошує на навчання за тренінговою програмою «Основи технологій 3D друку».

Програма передбачає шість навчально-консультаційних сесій за таким графіком:

Сесія 1 – Технології 3D друку – 16 грудня 2021 року (четвер), 18.00–20.30.

Сесія 2 – Кінематика 3D принтерів – 21 грудня 2021 року (вівторок), 18.00–20.30.

Сесія 3 – Необхідне програмне забезпечення 3D друку – 23 грудня 2021 року (четвер), 18.00–20.30.

Сесія 4 – Налагодження роботи 3D принтера.

Сесія 5 – Створення власних 3D моделей.

Сесія 6 – Заключна, консультаційна сесія.

УВАГА! Сесії 4–6 відбудуться після 17 січня 2022 року, конкретні дати занять буде уточнено пізніше.Заняття триватимуть на платформі ZOOM. Посилання для підключення отримають зареєстровані учасники. Участь безкоштовна. Після тренінгу учасники, які пройшли навчання успішно, отримають сертифікати.

Тренер – керівник проєкту «3D Tridium Lab» Інноваційного центру КАУ кандидат технічних наук Віктор Юрійович Котетунов.

Захід відбудеться за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України в межах Проєкту регіонального розвитку «НТЦ КАУ», що його Київський академічний університет реалізує за програмою «Підтримка регіональної політики України».

Серія онлайн-заходів розпочинається вже 16 грудня 2021 року. Для участі потрібна попередня реєстрація. Організатор – Науково-технологічний центр Київського академічного університету

15 грудня 2021