Кафедра трансляційної медичної біоінженерії

Кафедра трансляційної медичної біоінженерії

Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”

Олімпіада з фізики Phystech Open 2006

Відкрита студентська олімпіада з фізики Phystech Open 2006, зорганізована кафедрою прикладної фізики (ФТІ), пройшла в КПІ в середині березня.

Вона є щорічною і веде свій відлік з 2002 р., а відкритою стала з 2004 р. Традиційно першість виборювали студенти ФТІ, ФМФ НТУУ “КПІ”, а також фізичного та радіофізичного факультетів Киівського національного університету ім. Т. Шевченка.

Студенти під час олімпіади були розділені на дві категорії – з молодших (перший та другий) та старших курсів, відповідно 21 учасник та 7 учасників. Серед молодших курсів перше та друге місця вибороли першокурсники фізичного факультету КНУ Микола Дедушенко та Олександр Шпак, третє – другокурсник ФТІ Іван Яцишин. Серед старших курсів перше місце зайняв багаторазовий переможець олімпіади Phystech Open студент 5-го курсу ФТІ Андрій Козак, другим став п’ятикурсник РФФ КНУ Михайло Висоцький, який вперше спробував свої сили в цьому турнірі. Третій серед старших курсів – шестикурсник ФТІ Юрій Тихий (який уже традиційно є призером олімпіади).

Переможці отримали цінні подарунки від фонду “Рідна оселя”, який очолює депутат Київради Д.Й. Андрієвський. Серед старшокурсників: за 1 місце – кишеньковий персональний комп’ютер, за 2 – цифровий фотоапарат; серед молодших курсів – цифровий фотоапарат та флеш-mp3-плеєр відповідно. Призами за треті місця в обох категоріях стали набори фірмових ручок.

Учасники та організатори олімпіади щиро вдячні спонсорам за підтримку талановитої молоді і, зокрема, олімпійського руху в НТУУ “КПІ”.