Кафедра трансляційної медичної біоінженерії

Кафедра трансляційної медичної біоінженерії

Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”

Закладення капсули під новий гуртожиток

23 березня НТУУ “КПІ” відвідали Київський міський голова О.О.Омельченко, його заступник О.Д.Борисов, голова Солом’янської РДА І.П.Сидоров і депутат Київради Д.Й.Андрієвський. На зустрічі зі студентами, викладачами та співробітниками університету, що відбулася в залі засідань Вченої ради, ректор НТУУ “КПІ” М.З.Згуровський зазначив, що КПІ з КМДА єднає давня плідна співпраця.

Нині за участю міської влади успішно ведеться реконструкція парку КПІ, виконуються роботи щодо перетворення вул. Політехнічної на пішохідну зону, спорудження міні-спортзалу тощо. У тому, що університет “КПІ” планує стати візитівкою столиці, велика заслуга міської адміністрації.

У своєму виступі О.О.Омельченко наголосив, що конституційний громадянин суспільства – студент має бути соціально захищеним: мати житло, побутові зручності, матеріальне забезпечення. Щоб молоді люди-політехніки якнайповніше реалізували свій творчий і науковий потенціал, а іноземці із задоволенням їхали до нас на навчання, вирішено з травня цього року розпочати будівництво нового гуртожитку за адресою вул. Виборзька, 4, на 600 місць з кімнатами площею 12 кв. м на двох осіб (у процесі роботи характеристики можуть змінюватися). Міський голова передав представникам дирекції студмістечка та студентських самоврядних організацій НТУУ “КПІ” символічну капсулу, яку і було закладено на місці майбутнього будівництва за гуртожитком №10.