Кафедра трансляційної медичної біоінженерії

Кафедра трансляційної медичної біоінженерії

Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”

У центрi уваги – вiйськова освiта: Збори керівного складу системи військової освіти Збройних сил України

На базі НТУУ “КПІ” 25 листопада відбулися збори керівного складу системи військової освіти Збройних сил України, в якому взяли участь командувачі видів ЗС України, їх заступники, представники Міноборони України і Генштабу, керівники вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів, а також представники НТУУ “КПІ”, КНУ ім. Шевченка, НУ “Львівська політехніка”, Національної юридичної академії, Івано-Франківського НТУ нафти і газу, Одеського державного екологічного університету.

Зібрання привітав заступник міністра оборони України В.В.Пасько.

Учасники зборів відвідали, зокрема, показове заняття зі студентами ВІТІ, що його провів начальник інституту полковник А.І.Міночкін, та оглянули навчально-матеріальну базу інституту. Керівництво залишилося задоволеним рівнем підготовки студентів ВІТІ НТУУ “КПІ” та матеріально-технічним забезпеченням навчального процесу.

З доповіддю про стан реформування ЗС України та завдання системи військової освіти щодо підготовки офіцерських кадрів перед учасниками зборів виступив міністр оборони України А.С.Гриценко. Директор Департаменту Міноборони генерал-майор І.М.Науменко поінформував про здобутки та перспективи системи військової освіти. Співдоповідь про подальший розвиток військової освіти в Україні та її інтеграцію в європейський освітній простір зробив директор Департаменту Міносвіти і науки Я.Я.Болюбаш.

За підсумками обговорення та обміну досвідом було прийнято відповідні рішення.

В організації зборів активну участь взяли заступник начальника інституту з навчальної роботи полковник О.О.Овчаров, начальник факультету полковник Г.П.Копилов, начальник курсу майор П.В.Жук та інші.

Суттєву допомогу в проведенні зборів надали: служба головного інженера (керівник П.В.Ковальов), центр студентського харчування (директор Г.А.Пушкарних), візово-протокольний відділ (керівник Л.М.Шикалова), відділ технічних засобів навчання (керівник В.В.Лазаренко).