Кафедра трансляційної медичної біоінженерії

Кафедра трансляційної медичної біоінженерії

Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”

Візит ректора НТУУ “КПІ” до Туреччини

На початку березня 2006 р. ректор НТУУ “КПІ” академік НАН України М.З.Згуровський відвідав Турецьку Республіку в складі урядової делегації, очолюваної міністром закордонних справ України Б.І.Тарасюком.

У ході візиту Михайло Захарович відвідав Середньо-східний університет у м. Анкара. Як відомо, з цим університетом НТУУ “КПІ” підтримує партнерські стосунки. М.З.Згуровський зустрівся з ректором Середньо-східного університету професором Уралом Акбулутом і обговорив з ним питання поглиблення співпраці між двома університетами і, зокрема, спільні проекти створення безпілотного літака та молодіжного мікросупутника, призначеного для дистанційного зондування Землі, розв’язання завдань екології та телекомунікації. Реалізація цих проектів передбачає партнерську співпрацю із ДКБ “Південне” та ДП “ВО “Південмашзавод”. Було підписано Меморандум про реалізацію цих двох проектів.

Під час перебування в Турецькій Республіці урядову делегацію України прийняв Вселенський Патріарх Варфоломій, який передав студентам і співробітникам нашого університету свої найщиріші побажання успіхів, щастя і процвітання.