Кафедра трансляційної медичної біоінженерії

Кафедра трансляційної медичної біоінженерії

Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”

Нарада проректорів з наукової роботи: 22.02.2006

22 лютого відбулося чергове засідання президії Ради проректорів з наукової роботи вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації та директорів наукових установ Міністерства освіти і науки України.

У засіданні взяли участь члени президії Ради, запрошені – відповідальні працівники Міністерства освіти і науки України В.О.Свіженко, Ю.П.Карлаш, І.В.Сандига.

Нараду відкрив голова Ради проректорів чл.-кор. НАН України, проректор з наукової роботи НТУУ “КПІ” М.Ю.Ільченко. Він запропонував членам президії Ради до затвердження доопрацьований проект Указу “Про підвищення ролі наукової діяльності в Україні”, який попередньо було опубліковано в газеті “Світ” № 47-48 у грудні 2005 року для широкого обговорення. За результатами обговорення до проекту Указу було внесено ряд пропозицій.

На нараді прийнято і затверджено президією Ради проректорів та передано до МОН України для подальшої реєстрації в Мін’юсті України ще два важливих документи – це доопрацьовані проекти “Положення про організацію наукової і науково-технічної діяльності у вищих навчальних закладах ІІІ-ІV рівнів акредитації” та “Положення про проведення конкурсного відбору проектів фундаментальних досліджень та прикладних розробок, що виконуються за рахунок видатків із загального фонду державного бюджету на засадах державного замовлення”.

Також схвалено пропозиції щодо формування Міжуніверситетської програми з проблем енергозбереження.