Перелік освітніх компонент, за якими окремі види занять будуть здійснюватися в очному режимі

Відповідно до наказу №НОН/247/2023 від 09.08.2023 факультети / навчально-наукові інститути повинні 18.08.2023 на своїх офіційних ресурсах оприлюднити перелік груп та дисциплін (освітніх компонентів) для яких передбачено проведення окремих видів занять в очному форматі.

📋 Посилання на перелік офіційних ресурсів підрозділів, для яких передбачено проведення окремих видів занять:
• в очному форматі: НН ВПІНН ІАТНН ІАТЕНН ІЕЕНН ІМЗ ім. Є.О.ПатонаНН ІТСНН ММІНН ФТІІХФПБФРТФФБМІФБТФЕАФЕЛФЛФМФХТФ.
• в дистанційному форматі: НН ІПСА, ФІОТ, ФММ, ФПМ, ФСП.
• Інформація оновлюється!

📌 Увага
• Якщо ваша група, відсутня в оприлюднених переліках, то для вас навчання з усіх дисциплін буде продовжуватись в дистанційному режимі.
• Розподіл студентів 1 курсу бакалаврату по групах відбуватиметься до 23.08.2023 (з урахування контрактників).

💭 ДНВР @dnvr_31. З питаннями сюди @DNVR_team_bot. Успіхів!

18/08/2023