Оформлення банківської картки для отримання стипендії студентами 1 курсу (БАКАЛАВРИ)

Оформлення банківської карткидля отримання стипендії студентами 1 курсу (БАКАЛАВРИ)

🔸 Щоб оформити картку для отримання стипендії студенту першого курсу бакалаврату потрібно виконати ТРИ КРОКИ:
1️⃣Дізнатись за яким банком закріплений ваш факультет/НН інститутрозподіл по банкам тут.
2️⃣Виконати дії, зазначені в інструкції конкретного банку:
• Інструкція оформлення картки Ощадбанк.
• Інструкція оформлення картки СЕНС-Банк.
• Інструкція оформлення картки ПУМБ.
• Інструкція оформлення картки Приватбанк.
• Інструкція оформлення картки Укргазбанк.
• Інструкція оформлення картки Креді Агріколь Банк.
• Інструкція оформлення картки Таскомбанк.
3️⃣У разі виникнення проблем терміново звернутися в бот відділу стипендіального забезпечення, ОБОВ’ЯЗКОВО вказавши в одному повідомленні факультет/НН інститут, ПІБ та детально описавши проблему.

❗️ УВАГА! Картки необхідно оформити по 12 вересня 2023 року (включно).

📌 НАГАДУЄМО! ЛИШЕ ПІСЛЯ отримання першої стипендії на картку, оформлену по даній інструкції, будь-який студент, за бажанням, зможе змінити банк.

💭 КПІстипендія в телеграм. У разі питань щодо стипендії пишіть боту Відділу стипендіального забезпечення, з інших питань в бот ДНВР. Успіхів!

#ДНВР#відділ_стипендіального_забезпечення

31/08/2023