Призначення академічних стипендій студентам першого курсу

🔸 Алгоритм:
• Після зарахування студентів на навчання – підраховується загальна кількість усіх студентів бюджетної форми навчання на спеціальності.
• На основі конкурсного балу здобутого під час вступу формується рейтинг.
• Академічну стипендію отримує 40% від усіх осіб з рейтингу першого курсу бюджетної форми навчання, які посіли найвищі рейтингові позиції при вступі на свою спеціальність свого факультету/НН інституту відповідно до конкурсного бала.

🔸 Акценти:
• Стипендія призначається на один семестр до визначення результатів семестрового контролю.
• Стипендія призначається в мінімальному розмірі (без підвищених).
• Розмір мінімальної стипендії для першого курсу становить 2000 грн або 2550 грн для окремих спеціальностей (закон).
• Свій конкурсний бал ви можете порахувати в калькуляторі конкурсного бала до КПІ ім. Ігоря Сікорського.

📋 Більш детально про нарахування академічних стипендій читай в нашій статті.

📁 Більше гайдів читай в Хелпіку – помічник-навігатор для КПІшників по КПІшним інтернетам з корисною інформацією про навчання, стипендії, гуртки, гуртожитки, працевлаштування і багато багато іншого.

💭 КПІстипендія в телеграм. У разі питань щодо стипендії пишіть боту Відділу стипендіального забезпечення, з інших питань в бот ДНВР. Успіхів!

#ДНВР #відділ_стипендіального_забезпечення

01/09/2023