16 жовтня 2023 року розпочався перший календарний контроль осіннього семестру 2023/2024!

ДНВР 🇺🇦

📯 Увага! З 16 жовтня 2023 починається перший календарний контроль осіннього семестру 2023/2024! 🔸 Календарний контроль (КК) виставляється за результатами, отриманими під час поточного навчання: студенти отримують бали за певні види завдань з кожної дисципліни…

📰 У понеділок розпочався перший календарний контроль осіннього семестру 2023/2024! Поточні результати з кожної дисципліни мають бути відображені у відповідному модулі в особистому кабінеті АІС «Електронний кампус КПІ». Якщо результати відсутні в Електронному кампусі  напишіть нам з вказанням дисципліни, факультету/НН інституту та кафедри. Більше деталей у пості.
• У разі конфліктних ситуацій пишіть у бот деканату або нам (Положення про вирішення конфліктних ситуацій).
• Не маєте доступу до кампусу, не знаєте умови отримання позитивної оцінки з дисципліни по КК, не маєте силабусу і РСО, або якщо є питання – пишіть нам в бот.

17/10/2023