KПItalks: Поговоримо про важливе! «Календарний та семестровий контролі»

😉 КПІtalks повертається! Війна війною, а навчання за розкладом, бо тільки освіченим людям під силу перетворити нашу рідну Україну на розвинену та могутню державу.

🔸 В понеділок розпочнеться другий календарний контроль, а там не за горами і семестровий: додаткові бали, “палаючі” дедлайни здачі всіх робіт, отримання заліків та допусків до екзаменів. Тому ужецього четверга, 30 листопада, о 16:00 директорка Департаменту навчально-виховної роботи Тетяна Хижняк розповість про усі підводні камені календарного і семестрового контролів та надасть відповіді на всі ваші запитання, що стосуються освітнього процесу. Вам потрібно лише написати їх у форму.

📝 Захід буде проведено у змішаному форматі. Реєстрація для відвідування офлайн за посиланням. Усі інші бажаючі долучайтеся до онлайн-трансляції на YouTube. У разі повітряної тривоги, поруч з будівлею є укриття.

🕓 Коли: 30.11.2023 о 16:00
📍Де:
• офлайн: Центр інноваційного підприємництва,
• онлайн: на YouTube.

💭 ДНВР на фейсбук | телеграм. З питаннями сюди.

28/11/2023